Сміттєпресувальну лінію заберуть із території Рясного

Сміттєпресувальну лінію, яка розміщена на території «Сільмаш» у мікрорайоні Рясне, перенесуть на вул. Пластову. Таку обіцянку зробив мер Львова Андрій Садовий сьогодні, 20 липня, під час сесії.

«Ми вже давно наполягали саме на такому варіанті розміщення пресу. У разі виконання цієї обіцянки це буде абсолютно логічним рішенням. Розміщення пресу на Рясному викликало хвилю збурення громади. І дивує лише те, що чиновники, стільки часу не реагували на думку мешканців мікрорайону», – коментує депутат фракції «Народний контроль», який представляє Рясне Михайло Дідух.

«Прес на Рясному – це фактор дестабілізації та постійної напруги у мікрорайоні. Зараз пресувальний комплекс, начебто, потрібен для будівництва майбутнього заводу з переробки сміття. Сподіваємось, що мер дотримає обіцянку і мешканці зможуть більше не перейматися цією проблемою», – написав на своїй сторінці у Фейсбук  Віталій Свінціцький, який також представляє у міськраді інтереси мікрорайону.

За словами представників «Народного контролю» , вони стежитимуть за тим, аби прес справді забрали з території мікрорайону.