Сміттєвий кордон: у Порубному замість мальовничих пейзажів гори сміття

У селі Порубне, що на кордоні з Румунією, замість мальовничих пейзажів – стихійне сміттєзвалище. Відходи тут всюди – на землі, у воді, і навіть… літають! Люди вже більше п’яти років просять місцеву владу вирішити цю проблему, але марно. Тому вони звернулися на «Гарячу лінію «Народного контролю».

«Влітку, коли дуже висока температура, займається полум’я. Це все горить, смердить, дим, розноситься, – розповідає місцевий мешканець Дмитро. – це самий великий осередок інфекцій і всього, що тільки може бути. Також я знаю, що тут є підземні води,  через яку вся ця інфекція потрапляє до колодязів».

Журналісти  «Народного контролю» звернулися до сільської ради.  Там запевнили, гроші на прибирання вже знайшли. До села от-от приїде бульдозер та прибере смітник.

«Десь дванадцятого травня, можете приїхати, й там вже буде порядок, бо я вже також тиждень чекаю того бульдозера, аби нам сюди направили», – розповів заступник Тереблечанського сільського голови Тодор Панчук.

Журналісти «Народного контролю» повернуться дванадцятого травня й проконтролюють виконання обіцянки, та попри все й людям слід пам’ятати, що «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять»!