Сміття біля школи приберуть, – «Народний Контроль»

Гори сміття: розбиті пляшки та будівельні матеріали. Тут часто гуляють діти, які можуть порізатись. Люди просять аби територію прибирали, та комунальникам байдуже. Місцеві мешканці звернулись до «Народного Контролю».
Пані Катерина розповідає – її онука вже тут порізалась. Біля туалету при місцевій церкві валялись розбиті пляшки, де і трапилась біда.
«Дитина вийшла зі школи, спіткнулась, там є дуже багато скла набитого, і розрізала собі сильно коліно, ще до сьогодні воно нездорове, ще його перев’язано. Дуже глибокий розріз був, вона і колготи порвала. Не дай Бог, дитина вену розрізала на руці, щоб тоді було, взагалі калікою залишилася б», – розповідає місцева мешканка Катерина.
«Гуляла з подружкою, потім пішла в туалет і розрізала ногу. Зараз трошки болить нога. Ходити можу, але від фізкультури звільнена», – каже школярка Вікторія.
Окрім того, люди бідкаються – їхні домашні улюбленці часто тут ранять лапи, адже повсюди сміття та скло.
«Тут дуже багато сміття, рідко коли прибирають, таке враження, що взагалі не прибирають. Тут багато битого скла. Вже неодноразово до ветеринара водили, бо там лапу порізав чи ще щось», – бідкається власник собаки Назар.
Засмічена територія належить школі, церкві та ЛКП. У місцевій адміністрації журналістів «Народного Контролю» запевнили – ділянку приберуть і будуть слідкувати, аби у майбутньому там було чисто.
«Однозначно це буде прибиратися, однозначно це контролюється. Це сходження таких територій, де має частину прибирати школа, частину – церква і частину – ЛКП. Територія буде прибрана від будівельного сміття до кінця тижня, що стосується побутового сміття, то воно прибрано на даний час і, звичайно, буде контролюватись, прибиратись постійно», – запевняє заступник голови з питань житлово-комунального господарства Сихівської райадміністрації Львова Володимир Івасюк.
«Коли церква вивезе, забере гілки, та територія буде прибрана і надалі буде триматися в чистоті», – запевняє директор ЛКП «Стимул-Сихів» Віра Залуцька.
«Ми будемо систематично прибирати. Ми слідкуємо і намагаємось, і будемо ще пильніше слідкувати, аби люди відчували себе радісними, комфортними, і щоби вони завжди відчували те, що церква дбає не лише про їхню душу, а так само дбає і про їхнє тіло», – каже священник місцевої парафії отець Іван.