Сьогодні є три варіанти виходу з політичної кризи, – Добродомов (+ відео)

Зараз у ВРУ активно тривають підкилимні торги щодо переформатувань у владі і створення нової більшості, адже коаліції де факто більше не існує.

Про це в ефірі телеканалу «112. Україна» заявив лідер «Народного контролю», секретар Антикорупційного комітету Дмитро Добродомов.

«Пауза у сесійних засіданнях виникла не випадково, а для того, щоб отримати час для організації нових «договорняків»», – наголосив парламентар.

Він також зазначив, що сьогодні є три варіанти виходу з політичної кризи.

Перший –Яценюк піде добровільно у відставку, адже він і так уже «напіввідставлений» прем’єр із нульовим рівнем довіри – нелегітимний як в очах українців, так і більшості депутатів.

«Якщо ж Яценюк і далі триматиметься за крісло, то самі депутати ще можуть виконати волю народу і відправити Уряд у відставку. Тим паче, що у ВРУ є внесений  відповідний законопроект про повну відставку Кабміну. Третій варіант – переформатування коаліції, яка запропонує кандидатуру нового очільника уряду», – пояснив Добродомов.

Нагадаємо, керівництво апарату ВРУ визнало, що на сьогодні в коаліції де факто лише 217 депутатів, замість необхідних 226 парламентарів.