Сьогодні торги і «дерибан» відбуваються на найвищому рівні влади, – Мусій

Коли торгаші приходять до влади – це вбиває український народ.

Про це під час виступу із трибуни ВР заявив заступник голови Комітету ВРУ з питань охорони здоров’я, член міжфракційного об’єднання «Народний контроль» Олег Мусій.

«Сьогодні  ми стали свідками чергового «дерибану» і торгів на найвищому рівні влади. Ми бачимо заяву Міністра економіки, бачимо як інші міністри то подають, то відкликають свої заяви на звільнення. Потім починається дивна ситуація – не український народ визначає, хто повинен керувати в нашій державі, не український парламент, а посли інших держав. Де наша гордість, де наша національна свідомість?», – зазначив нардеп.

Олег Мусій наголосив, що пріоритетом для роботи влади мають бути  інтереси народу, а не лише угода з МВФ, чи Мінські домовленості.

«Подивіться, в якому стані перебуває кожна людина – кожен пенсіонер, кожен бюджетник! Пріоритет для нас що? Угода з МВФ, чи Мінські домовленості? Чи дотримання Будапештського меморандуму мало би бути пріоритетом для всіх?», – зауважив він.

На переконання депутата, 16 лютого парламент зобов’язаний відправити у відставку Уряд, який ігнорує інтереси людей.

«Маю надію, що українському парламенту не доведеться виносити своїх колег, як це було у Вірменії. Зробіть правильні висновки!»,  – підсумував нардеп.