Спільна платформа – крок до того, щоб у владу прийшли ефективні люди, – Веремчук

Об’єднання у спільній платформі людей, яким довіряють українці, – перший крок, щоб у владу прийшли патріоти, ефективні управлінці та менеджери.

Так прокоментував утворення спільної платформи «Народного контролю» та «Громадянської позиції» керівник Львівського міського осередку «Народний контроль» Валерій Веремчук.

«Те, що ми бачимо сьогодні в державі, обурює. Коли Україну десятками тисяч покидають молоді, дієздатні та розумні люди, а старше покоління живе за мізерні пенсії, то розуміємо, що так бути не може. Бо ми скотимося у прірву. Тож упевнений, що саме об’єднання зусиль людей, яким довіряють українці, – це перший крок до того, щоб у владу прийшли дійсно патріоти, ефективні управлінці та менеджери», – говорить Веремчук.

Він нагадав позитивний приклад «Народного контролю», який у постмайданівський період об’єднав у своїх лавах тих, хто не просто хотів змінювати життя у державі, а й знає, як це робити.

«Народний контроль» формувався як платформа для об’єднання чесних журналістів, воїнів-добровольців, волонтерів, самооборонівців, які після Майдану підтримували спокій на вулицях міст, активних громадян, соціально відповідальних підприємців. Саме ці люди були обрані депутатами місцевих рад і зараз ефективно працюють і представляють своїх виборців. У Львові ми добре співпрацюємо із «Громадянською позицією». Добиваємося тектонічних зрушень у реалізації Антикорупційного плану, відкритості влади на місцях. Це маленькі успіхи та перемоги, але вони дають велику надію на серйозні зміни у державі!» – наголошує Веремчук.