Спільна політична платформа допоможе повністю перезавантажити владу на усіх рівнях, – Добродомов

Платформа «Народного контролю» та «Громадянської позиції» створюється задля повного перезавантаження влади новими, професійними та порядними кадрами.
Про це лідер «Народного контролю», народний депутат Дмитро Добродомов заявив на зустрічі з мешканцями Іван-Франківська, куди приїхав разом із Анатолієм Гриценком.

«У Верховній Раді чотири депутати від «Народного контролю». І ми зареєстрували понад 30 концептуальних законопроектів, які зможуть принести в бюджет сотні мільярдів гривень. Але влада їх навіть не виносить на розгляд, адже ми хочемо добрячи потрясти олігархів. Якщо в наступній Раді нас буде не четверо, а двадцятеро, нічого не зміниться. Тому потрібно об’єднуватися», – сказав він.

Добродомов додав, що жодна політична партія немає достатньо кадрів для перезавантаження влади.

«Країна потребує зміни людей на усіх рівнях. Від Адміністрації президента, Кабміну, Верховної Ради до районних адміністрацій та сільрад. А це десятки тисяч людей. Тому нам потрібна ця політична платформа. Аби максимальна кількість демократичних партій доєдналася, і ми разом змогли привести нових людей до влади. Лише так ми зможемо протистояти олігархам. Лише так ми не допустимо повної узурпації влади Порошенком та реваншу проросійських сил», – наголосив нардеп.