Співпраця з європейськими партнерами – це розвиток міжрегіонального співробітництва, – Ковч

Постійна комісія з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, свободи слова та антикорупційної політики розглянула проекти чотирьох нових програм на 2018 рік.

Зокрема, як повідомив голова комісії, керівник фракції «Народний контроль» Андрій Ковч, на Регіональну програму з міжнародного і транскордонного співробітництва, європейської інтеграції на 2018-2020 роки вирішили збільшити фінансування до 16 млн грн. Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті ЛОР.

«Збільшуючи фінансовий ресурс на програму міжнародного співробітництва, ми фактично передбачаємо кошти на співфінансування проектів по європейських грантах, які плануються на наступний рік в сумі 160 мільйонів гривень. Співпраця з європейськими партнерами – це розвиток міжрегіонального та транскордонного співробітництва, сприяння європейській інтеграції та промоція позитивного іміджу Львівщини», – говорить Андрій Ковч.

Погодили члени комісії також внесення змін до Комплексної програми підтримки та розвитку агропромислового виробництва у Львівській області на 2016-2020 роки та Програму компенсації перевізникам за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним та залізничним транспортом у Львівській області на 2018-2020 роки.