Справу про подорожчання проїзду у Дніпродзержинську відправили на повторний розгляд

Вищий Адміністративний суд України скасував рішення першої та другої інстанцій щодо законності підвищення тарифів на проїзд у міському транспорті Дніпродзержинська і скерував справу на новий розгляд – у Заводський районний суд Дніпродзержинська.

 За словами Ганни Торішньої, депутата Дніпродзержинської міськради від «Народного контролю» та позивача в цій справі, таке рішення, м’яко кажучи, здивувало всі сторони спору.

 «Майже рік судових тяжб, а тепер треба починати все з початку. Верховна інстанція вирішила, що перші дві дослідили не всі обставини справи»  – коментує рішення  Вищого Адмінсуду Ганна Торішня.

 Найближчим часом  Заводський  районний суд Дніпродзержинська, призначить дату розгляду справи і винесе, сподівається депутат, справедливе рішення.

 Нагадаємо, у травні 2015 року виконком Дніпродзержинської міськради вирішив підняти вартість проїзду у міському транспорті у півтора рази.

 Ганна Торішня  подала до суду щодо визнання дій виконкому незаконними та скасування рішення про збільшення вартості проїзду. Суд виграла, вартість проїзду зменшилась  та не на довго.

Компанії-перевізники розпочали свій судовий процес. Тож виникло два рівнозначних рішення суду: одне забороняє підвищувати проїзд, інше – скасовує заборону на підвищення проїзду.

 Таке протиріччя існувало, поки Дніпропетровський апеляційний суд не відмовив Торішній у задоволенні її позивних вимог. Відтак депутат звернулася до Вищого Адміністративного Суду України у Києві.