Спроба увірватися в приймальню Добродомова – це тиск на «Народний контроль»

Сьогодні вранці, 31 серпня, до громадської приймальні лідера «Народного контролю» Дмитра Добродомова спробували увірватися представники прокуратури та СБУ з метою обшуку приміщення.

До приймальні спробували увірватися троє людей, один з них представився працівником прокуратури та пред’явив посвідчення слідчого. Інші двоє чоловіків відмовилися називати свої імена та показувати документи. Чоловіки намагалися силою проникнути до приміщення, погрожуючи працівникам офісу. Після того, як в офіс прибули народні депутати та журналісти, спроби силового проникнення до приміщення припинилися.

Слідчий пред’явив ухвалу суду про обшук в рамках кримінального провадження, відкритого 31 січня 2013 року. Наголосимо, що «Народний контроль» офіційно орендує приміщення з 2016 року. Це свідчить про непрофесіоналізм правоохоронців, або те, що прикриваючись старим кримінальним провадженням, вони хотіли увірватися до офісу партії. Відповідно, законних підстав на обшук правоохоронці не мали.

«Народний контроль» розцінює спробу обшуку приміщення, як дискредитацію та тиск на партію через принципову позицію. «Народний контроль» – молода політична сила, яка збільшує кількість своїх прихильників, та перебуває в опозиції до нинішньої влади.

Саме після того, як «Народний контроль» заявив, що перебуває в опозиції, розпочався тиск на наших партійців та депутатів різних рівнів.

Більше року тому на Тернопільщині вбили депутата Кременецької міськради від «Народного контролю» Віталія Ващенка. Суд триває, а замовників шукають і       досі.

В червні 2017 року невідомі напали на голову Вінницької обласної організації Володимира Воловодюка та жорстоко побили його біля власного будинку.

Голові обласної Донецької парторганізації Тимуру Сбєжнєву постійно погрожують фізичною розправою за активність осередку «Народного контролю» в Новогродівці. Також у Луцьку напали на заступника голови  Волинської обласної організації «Народного контролю» Михайла Шелепа.