Спроби тиску на «Народний контроль» та партійців є неприйнятними, – Данильчук (+відео)

Відповідну заяву озвучив керівник фракції «Народний контроль» Павло Данильчук сьогодні, 1 вересня, на початку засідання 30 сесії Луцькради.

«Вчора у Києві відбулися неприйнятні речі, коли працівники прокуратури та СБУ силою намагалися вдертися, виламати двері у наш центральний офіс та громадську приймальню народного депутата Дмитра Добродомова. Уявіть собі,  усі ці слідчі дії вони виконували за постановою суду 2013 року. Тобто вони дістали якусь постанову суду і прийшли у це приміщення проводити обшук. Добре, що прийшли народні депутати з інших партій та вдалося відстояти громадську приймальню», – розповів він про ситуацію.

Керівник фракції додав, що «Народний контроль» перебуває в опозиції до нинішньої влади і тому  розпочався тиск на членів партії. Зокрема, кілька місяців тому було жорстоко побито голову Вінницької обласної організації Володимира Воловодюка, та ще досі не знайшли замовників вбитого рік тому депутата Кременецької міськради від «Народного контролю» Віталія Ващенка.

Павло Данильчук наголосив, що депутати різних рівнів повинні реагувати на такі події.

«Завтра можуть прийти до будь-якого офісу партії, принести ухвалу і почати ламати двері. І якщо сьогодні тиснуть на народних депутатів – завтра будь-яка людина не зможе відстояти свої права», – резюмував депутат.