Стежку між Грушевського та Перемоги коммунальники обіцяють облаштувати

Стежка між школою №15 та дитсадочком №32 непримітна, але дуже важлива для місцевих жителів. Щодня нею користуються сотні  людей.  Та ось пересуватися по ній із кожним роком дедалі важче. Спроби достукатися до комунальників результатів не дали. Лучани звернулися до «Народного контролю». Ця стежина – найкоротший шлях, що з’єднує два великих проспекти – Перемоги та Грушевського. Катерина кілька разів на день ходить цією стежкою. Каже, для неї то найшвидший шлях до будинку та зупинки. І водночас подолання смуги перешкод. Адже пересуватися з візочком стежкою дуже важко – тут скрізь ями та порепаний асфальт. Як альтернатива – обхід стежини через шкільний майданчик. Однак для молодої матусі та її сина то не найліпший варіант. «На майданчику проводять уроки фізкультури, діти грають у футбол. І з візочком небезпечно ходити» – розповідає Катерина. Горе-стежка навіть за сухої погоди більше нагадує трасу для екстремалів. Катерина демострує, як пересувається з візочком стежкою і кілька разів коляска мало не перевертається. Коли ж дощ пройти тут майже неможливо. Між тим цією стежиною водять дітлахів до місцевого садочку.«Тут дітки з мамами ходять, падають часто і матусі не завжди можуть додивитися» – розповідає місцева мешканка Людмила – «Такі місця, де є діти, треба першу чергу облаштовувати, робити нормальну дорогу. Крім того ще й освітлення треба провести. Взимку темнішає рано, дітей із садочка забирають близько шостої вечора. А тутні світла, ні дороги немає».Комунальники ж кажуть, що стежка виникла стихійно, тому і кошти на її ремонт не заплановані. Однак зважаючи на чисельні скарги лучан, обіцяють розглянути питання якнайшвидше.

«Якщо така проблема є, люди звертаються, ми цю ситуацію вивчимо» – каже заступник начальника Департамента ЖКГ Луцька Микола Осіюк – «Подивимося, яка тут основа. Принаймні складемо якийсь кошторис, а далі будемо думати звідки взяти гроші».

Комунальники мають намір вивчити ситуацію спільно з підприємством, що займається ремонтом доріг. Коли ж буде передбачене фінансування, обіцяють обов’язково повідомити.