Столітня школа на Рясному потребує негайного капремонту їдальні

У майже столітній школі на території мікрорайону Рясне – НВК школа-садок №94 – їдальня і харчоблок у непридатному для використання стані. Нема спортзалу та спортивного майданчика.

Про це у своєму депутатському запиті повідомив депутат фракції «Народний контроль» Михайло Дідух, до якого по допомогу звернулися представники батьківського комітету школи.

За його словами, КНВК школа-садок №94 є найстарішою школою в мікрорайоні Рясне. Їй близько ста років. У школі відсутні спортзал, футбольне поле. Зрештою будь-яка спортивна інфраструктура. Критичною є ситуація з їдальнею.

«Приміщення їдальні та харчоблоку, що стоїть окремою спорудою поруч зі школою, капітально не ремонтується кілька десятків років. Є фізично зношеним і не відповідає сучасним нормам. Роботи з косметичного ремонту проводились, але приміщення надто старе та непридатне до подальшого використання. Необхідні термінові капітальні роботи», – розповів депутат.

Тож Дідух закликав негайно розпочати виготовлення ПКД для облаштування їдальні в школі. Також розглянути варіант добудови школи для облаштування актової та спортивної зал, бібліотеки та приміщення для класів учнів молодшої школи.