Створення реєстру підприємців Центрального ринку буде подальшою умовою співпраці, – Анна Мовяк

У Луцьку формують єдиний реєстр підприємців, які торгують на ділянці Центрального ринку.

Про це розповіла депутат Луцької міської ради від «Народного контролю» Анна Мовяк на своїй сторінці у Фейсбук.

«Сьогодні відбулося перше засідання тимчасової робочої групи, створеної для проведення діалогу та консультацій з підприємцями Центрального ринку. Засідання було більш організаційним, тому стратегічних рішень не приймали. Вирішили створити реєстр підприємців – власників майна, яке знаходиться на ринку. Для того уповноважили муніципальну варту повідомити підприємців, де й коли вони зможуть внести свої дані в затверджений реєстр. Ці списки повинні бути сформовані до 29 вересня».

За словами депутата, вони звернулися до «Волиньоблспоживспілки», аби отримати перелік орендарів торгових площ. Також робоча група просить Державну фіскальну службу повідомити про платників податків з цієї ж ділянки.

«Сподіваюся, до наступного засідання отримаємо цю інформацію, щоб розуміти, скільки підприємців працюють на ринку. З ними й буде вестись предметний діалог», – зазначила Мовяк.

Нагадаємо, 30 серпня депутати міської ради розірвали договір оренди з Волинською облспоживспілкою на одну зі земельних ділянок на вулиці Глушець, 1 (Центральний ринок).