Суд з третьої спроби відсторонив від посади директора Департаменту бюджету і фінансів Херсонської міськради

Завдяки наполегливості «Народного контролю» 19 січня Херсонський міський суд нарешті відсторонив від посади директора департаменту бюджету та фінансів Херсонської міської ради Підперигору Романа Степановича за фактом дачі хабарів начальнику Управління захисту економіки в Херсонській області Антощуку А.І.

«Ми брали участь в усіх судових засіданнях. Очевидно, що суд вчиняв супротив у вирішенні даного питання, було видно використання адміністративного ресурсу, адже така фігура в Херсонській міській раді займає не останнє місце та має відношення до використання бюджетних коштів, який формуємо всі ми у вигляді податків. Ми з активістами вважаємо, що громадськість, коли ставить питання про притягнення до відповідальності горе чиновників має ходити на судові засідання, контролювати хід проведення досудового розслідування, вимагати надання звітності та інформації від службових осіб щодо очевидних фактів бездіяльності. Нам не зрозуміла позиція прокуратури, адже строки розслідування продовжуються. Обвинувальний акт не вручено. А також не накладено арешт на майно Підперигори Р.С., хоча злочин передбачає конфіскацію», – говорить голова Херсонського міського осередку «Народного контролю» Валерій Гурківський.

Наразі «Народний контроль» слідкує за ходом проведення досудового розслідування триває, наша задача забезпечити своєчасне пред’явлення обвинувального акту Підперигорі Р.С. та передання його до суду, де громадськість буде вимагати справедливого покарання.