Супрун з паспортом США не може працювати міністром в Україні, — Добродомов

«Народний контроль» категорично проти, аби ключові посади в країні займали люди з подвійним громадянством.

Про це заявив кандидат у президенти, лідер партії «Народний контроль» Дмитро Добродомов у ефірі політичного ток-шоу «Події дня» на телеканалі «НАШ».

«Перед законом усі мають бути рівні. У нас є чіткі вимоги до держслужбовця – відсутність подвійного громадянства. Суд виніс рішення щодо відсторонення Супрун саме згідно з таким положенням. Також щодо терміну перебування у статусі виконувачки обов’язків. Два з половиною роки у цьому статусі працювати не можна. Прем’єр-міністр розуміє, що голосів на призначення Супрун у Раді немає. Тому продовжує цинічно порушувати закон», — пояснив Добродомов.

Він додав, що після відсторонення Супрун з посади, її обов’язки має виконувати заступник

«Зараз маніпуляції щодо права підпису — некоректні. Адже законом передбачено порядок виконання обов’язків у міністерстві. Заступник отримує це право та відомство може працювати далі. Просто у нас так виходить, що коли комусь із влади потрібно, то закон порушувати можна. Ні, так не має бути. Наша мeта — збудувати країну, у якій домінує верховенство права. Де кожен рівний перед законом. Разом із новими та патріотичними людьми ми зможемо це зробити», — наголосив лідер «Народного контролю».