Супрун з подвійним громадянством не може займати посаду міністра, – Добродомов (+відео)

Уляна Супрун, яка є громадянкою іншої країни, не може проводити одну з ключових реформ в Україні.

Про це в коментарі телеканалу «112 Україна» заявив лідер «Народного контролю», народний депутат Дмитро Добродомов.

«Наші чиновники, зокрема і Уляна Супрун, мусять визначитися щодо громадянства. Або залишають українське – та працюють далі, або залишають свої посади. Не може громадянин іншої країни якісно провести ключову реформу в Україні. В мене є великі сумніви, що Уляна Супрун буде користуватися послугами Здолбунівської лікарні. Вона проведе, чи не проведе цю реформу, а потім собі спокійно повернеться в Штати», – розповів нардеп.

Він додав, що «Народний контроль» звернувся до посольств декількох країн світу, зокрема США, Канади, Великобританії, Ізраїлю та ін., з вимогою повідомити, чи мають наші політики їхнє громадянство.

«Ми вимагатимемо позбавити мандату та звільнити з посади кожного, хто має подвійне громадянство. Також мене цікавить, що сталося із невідкладним президентським законопроектом щодо подвійного громадянства. Пам’ятаємо, як після ситуації з Артеменком на Банковій піарили законопроект про заборону подвійного громадянства для нардепів та чиновників. Проте зараз його навіть не вносять в порядок денний Верховної Ради», – констатував Дмитро Добродомов.