Віталій Свінціцький пояснив, чому львівським перевізникам не варто страйкувати

Львівські перевізники-страйкарі не зверталися до депутатів інженерної комісії Львівської міської ради із жодними вимогами.

Про це повідомив заступник голови інженерної комісії, депутат фракції «Народний контроль»  Віталій Свінціцький під час круглого столу  Львівській міськраді, де обговорювали проблеми перевезення пільговиків.

«Упродовж півроку перевізники, профспілки і управління транспорту міста вирішували  проблеми на власний розсуд, не залучаючи до цього процесу депутатів. Натомість зараз лунають нарікання саме на роботу обранців. Понад те, коли перевізники мають проблеми, то одразу вдаються до крайнощів. Відтак тепер інженерній комісії потрібно детальніше вивчити це питання», – прокоментував Віталій Свінціцький.

За його словами, перший крок до вирішення проблеми уже зроблено – створено робочу групу, яка опрацьовує надані перевізниками матеріали, також вивчає звернення і скарги  львів’ян. Зокрема, щодо чистоти автобусів, розкладу їх курсування, перевезення пільговиків, воїнів АТО.

«Потім ці питання розглядатиме інженерна комісія. Після чого їх винесуть на сесію міськради. У вирішенні проблеми ми маємо зважити на два моменти: щоб і бізнес перевізників працював, і щоб львів’яни були задоволені. У цьому потрібен баланс», –  переконаний депутат.

Додамо, у Львові міські маршрути обслуговують п’ять фірм-перевізників. На міських маршрутах курсують майже 640 автобусів, частина з яких – приватні.