Свінціцький пропонує для дітей з Рясного впровадити безкоштовний проїзд на час канікул

Депутат Львівської міської ради з фракції «Народний контроль» Віталій Свінціцький закликав мерію впровадити для учнів з Рясного постійний безкоштовний проїзд у громадському транспорті, а не лише у навчальний період.

Свою пропозицію депутат аргументує тим, що мікрорайони Рясне, Рясне-2 і Камʼянка не мають альтернативного автобусам дешевшого громадського транспорту.

«Мешканці більшості мікрорайонів Львова можуть користуватися послугами дешевшого електротранспорту. Натомість до Рясного нема ні тролейбусів, ні трамваїв. Лише автобуси – по 7 гривень. Це певна дискримінація прав дітлахів, які живуть у Рясному. Чи вони не повинні виїжджати з дому у період канікул? Саме тому я пропоную вирівняти ситуацію, впровадивши для них постійний безкоштовний проїзд, зокрема й на час літніх канікул. Звісно, це має стосуватися й інших мікрорайонів, які не мають електротранспорту», – пояснює Свінціцький.

Відтак просить невідкладно внести зміни до ухвали «Про встановлення вартості проїзду для дітей учнів шкільного віку» з урахуванням його пропозиції.