Святий Миколай з Коломийщини їде до зони АТО

Активісти громадської волонтерської організації «Освітяни Коломийщини» спільно з Коломийським осередком «Народного контролю» вже котрий рік поспіль напередодні Дня святого Миколая везуть гостинці на передову. Роман Сікорський, Віталій Костюк, Віталій Сокур, Ігор Павлюк – постійні учасники та організатори цих виїздів. Цього року волонтери планують відвідати Світлодарську Дугу та Попасне.

Протягом місяця в П’ядицькій школі збирали подарунки та необхідні речі для військових. Загалом в зону АТО з Коломиї їде три буси з гостинцями. Справжнє свято на передовій створюватимуть не лише подарунки. Волонтери везуть військовим атрибути Різдва та Нового року – ялинки. Їде на Схід і сам Святий Миколай, образ якого на себе приміряв директор Ценявської ЗОШ Віталій Сокур.

У неблизьку дорогу активістів відправляли урочисто з подвір’я П’ядицької школи. Традиційно їх благословив священик. Проводжала делегацію і шкільна малеча. До слова, щоразу на Схід волонтери везуть чи не найцінніші подарунки – листи та малюнки для військових від дітей.