IMG_8433

Тарас Кучма зустрівся з дітьми з Авдіївки та Станиці Луганської, які святкуватимуть Великдень у Дрогобичі

Особливістю святкування Великодня у Дрогобичі стане гостина 16 дітей з Авдіївки та Станиці Луганської. У вівторок, 11 квітня, з дітьми та їхніми педагогами зустрівся міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Про це повідомляє прес-служба Дрогобицької міської ради. 

Спершу міський очільник привітав гостей на дрогобицькій землі та поцікавився враженнями дітей від перебування на Західній Україні. Також Тарас Кучма побажав гостям миру та відзначив, що Україна – єдина від Сяну до Дону.

«Ми – єдина велика нація, яку ніхто і ніколи не зможе роз’єднати неправдивим словом та пропагандистськими методами. Ми – нація, у якої велике майбутнє», – наголосив міський голова.

Також Тарас Кучма побажав гостям почерпнути на Дрогобиччині якомога більше позитиву та любові, щоб донести їх до своїх побратимів на східні терени України.

Діти подякували за теплий і дружній прийом та відзначили гостинність галичан, які намагаються зробити їхнє перебування на теренах Західної України якомога позитивним яскравим, з цікавою програмою, заходами та екскурсіями.

Найбільш очікуваним дійством, за словами гостей, для них є фестиваль «Велика Гаївка», який відбуватиметься у Дрогобичі 18 квітня, адже нічого подібного вони раніше не бачили.