Дмитро Добродомов

Дмитро Добродомов

– Лідер політичної партії «Народний контроль».
– Народний депутат України, секретар Комітету ВРУ з питань запобігання і протидії корупції.

До обрання народним депутатом понад 15 років працював у сфері мас-медіа – з 1998 по 2008 роки працював журналістом та редактором газети «Експрес» (Львів), у 2008 році став співзасновником агентства журналістських розслідувань і редактором тижневика «Інформатор» (Львів).
Громадсько-політичну діяльність розпочав 2000 року з участі у Комітеті опору «За правду!». Згодом – у 2002 році – був активістом руху «Україна без Кучми».

Із 2010 по 2014 роки очолював телеканал і медіа-холдинг ZIK – спочатку на посаді генпродюсера, а потім генерального директора. Був автором і ведучим резонансних програм журналістських розслідувань – «Хто тут живе?», «Народний контроль». Володар найпрестижнішої телевізійної премії країни «Телетріумф-2012» у номінації «Ведучий будь-якого формату — регіон».

Під час Революції Гідності із колегами журналістами та активістами розпочав створення громадського руху «Народний контроль», який у травні 2014 року став платформою для заснування нової політичної сили.

Восени 2014 року Дмитро Добродомов балотувався до Верховної Ради України – став народним депутатом після перемоги у виборчому окрузі № 115 у Львові.

У Парламенті є керівником міжфракційного об’єднання «Народний контроль» та секретарем Комітету з питань запобігання і протидії корупції.

За рік роботи у ВРУ виявив зловживань ТОП-чиновників на суму 635 млн 679 тис. гривень.
Усі зібрані матеріали у справах «нафтопродуктів Курченка» VIP-перельотів голови ДФС Романа Насірова, «діамантових прокурорів», оборудках у Міноборони, Мінсоцполітики та багато інших передано у ГПУ, а нещодавно у новостворене Національне антикорупційне бюро України.

Є співавтором понад 50 законопроектів, левова частина яких мають антикорупційний характер.

За версією громадського руху «ЧЕСНО», Інтернет-порталів «VoxUkraine» та «Слово і Діло» Дмитро Добродомов займає лідируючі позиції у рейтингу найбільш відповідальних депутатів ВРУ.

Законотворча діяльність депутата

Декларація про доходи (rada.gov.ua)

Сторінка у Facebook

Пов'язані новини