Олег Мусій

Олег Мусій

Олег Мусій

– Член депутатського об’єднання “Народний контроль”,
– Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я.

Має за плечима майже 30 років лікарського стажу. У 80-ті ще навчаючись на медичному факультеті Академії ім.Богомольця працював медбратом у відділенні реанімації Київської лікарні №25.

Після закінчення інтернатури працює лікарем анестезіологом-реаніматологом у відділення відновлювального лікування НДІ нейрохірургії. Пізніше працював лікарем дитячої спортивної школи футбольного клубу «Динамо» Київ», та лікарем-консультантом.

З 2001 до 2013 року – був Головою Правління Київського Лікарського Товариства. Чотири рази поспіль обрався Головою Громадської Ради при Міністерстві охорони здоров’я України.

Вивчав закордонний досвід управління медичними закладами та організації системи громадського здоров’я.

Під час Помаранчевої Революції та Революції Гідності – організовував роботу мережі медичних пунктів для учасників акцій протесту. Надавав допомогу пораненим під час кривавих подій на Майдані.

В лютому 2014 року після завершення Революції – був делегований медичною службою Євромайдану на посаду Міністра охорони здоров’я України. В міністерстві пропрацював пів року, зосередивши роботу на викритті та ліквідації корупційних схем у закупівлі ліків, ініціював звільнення чиновників, які були задіяні у корупційних оборудках.

Через свою безкомпромісну позицію був відсторонений Прем’єром Яценюком від посади.

В жовтні 2014 року балотується до Верховної Ради України по 124-му мажоритарному округу на Львівщині, і здобуває перемогу. В Парламенті працює Заступником голови Комітету з питань охорони здоров’я.

Як лен депутатського об’єднання “Народний контроль” виявив зловживання у сфері охорони здоров’я на суму понад 300 млн грн.

Законотворча діяльність депутата

Декларація про доходи (rada.gov.ua)

Сторінка у Facebook