Олена Васильченко

Олена Васильченко

Олена Васильченко

Голова Дніпропетровської обласної організації
“Народний контроль”

Олена Васильченко з кінця 90 -х займається підприємницькою діяльністю. Напочатку двохтисячних років вона була засновником та керівником Дніпродзержинського заводу, що виробляв котельно –допоміжнє устаткування. Саме за часів її керівництва, завод став ведучим промисловим підприємством своєї галузі.

У 2010 в часи, коли режим Януковича лише зміцнився по всій Україні і Дніпропетровськ не був виключенням, розпочинає громадсько-політичну діяльність приєднавшись до лав опозиційної на той час і молодої політичної сили – партії УДАР.

У 2013, із початком Революції гідності, через підтримку українців на Майдані як у Києві, так і у Дніпропетровську – Олена Васильченко та її родина зазнали переслідувань з боку корумпованих суддів, прокурорів та міліціянтів. У батьків Олени Володимирівни проводилися обшуки, біля її власного будинку чергували так звані “тітушки”. Офіс, де працювала Олена Васильченко, підпалили за допомогаю “коктейля Молотова”. Не відомо чим би закінчився тиск на жінку, маючи Революція Гідності іншій фінал.

До команди «Народного контролю” Олена Васильченко приєдналася на початку 2015 року, керівником Дніпропетровської обласної організації політичної сили стала у грудні 2015 – го.

Має дві вищих освіти. Одружена, виховує сина.

Завантажити / Переглянути декралацію про доходи (PDF)

Сторінка у Facebook