Сергій Михальонок

Сергій Михальонок

Сергій Михальонок

– Координатор у Кіровоградській області проекту «Всеукраїнський Комітет захисту української мови»;
– Керівник інформаційно-аналітичного центру «Перевесло»;
– Координатор ГО «Кіровоградський Євромайдан».

У політиці із 2002 року. Був депутатом V скликання Кіровської районної ради у м. Кіровоград, членом виконавчого комітету Кіровоградської міської ради, а також депутатом Кіровоградської міської ради VІ скликання. Очолював Раду Кіровоградського регіонального відділення Загальноукраїнського об’єднання приватних підприємців та власників.

Найвагомішим своїм внеском вважає підтримку акцій протесту під час Революції Гідності на Кіровоградщині. З кінця 2013 року, коли розпочався Євромайдан у Кропивницькому (тоді ще Кіровограді) він та його інформаційно-аналітичний центр «Перевесло» стали майданчиком, що об’єднав небайдужих і охочих нести зміни в своїй країні.

У січні 2014 року Сергій Михальонок очолив протестний рух у місті, на Віче його обрали координатором Кіровоградського Євромайдану. Сергій Анатолійович безпосередньо на собі відчув спротив машини режиму Януковича: по дорозі з київського Майдану його зупинили біля Олександрівки, і, за заготованими наперед рішеннями суду, відібрали документи на автомобіль. Потім пройшов випробування судами, через які у нього намагалися відібрати водійські права.

Сергій Михальонок з початком російської агресії першим координував волонтерську діяльність у Кропивницькому. Вже у березні 2014 року було зібрано і відправлено допомогу на блок-пости у Херсонську область. За час війни на сході допомогу неодноразово було надано всім батальйонам тероборони Кіровоградщини (17-й, 34-й та 42-й), а також, спецпризначенцям з 3-го полку, Нацгвардійцям, Нацполіції.

Силами Сергія Михальонка та активістів у травні 2014 року у місті також було організовано Всеукраїнський форум Євромайданів.

Уже четвертий рік поспіль він активно популяризує українську мову – є керівником проекту «Безкоштовні курси української мови» в Кропивницькому. Вважає його дуже важливим для зміцнення національного тилу.

Одружений. Має троє дітей.

Сторінка у Facebook

Пов'язані новини