Валерій Веремчук

Валерій Веремчук

Валерій Веремчук

– Керівник Львівського обласного осередку «Народний контроль»;
– Керівник фракції «Народний контроль» у Львівській міськраді;
– Керівник «Народної Самооборони» Львівщини.

Активний учасник Революції Гідності. З 28 листопада 2013 року був координатором Центру відправки на Євромайдан, та комендантом Центру розміщення майданівців в «КиївЕкспоПлаза», де допоміг забезпечити проживання та належні умови більш як 11 тис. учасників Майдану. Був одним із співорганізаторів Комітету Майдану Львівщини. Співорганізатор найбільшого на заході України волонтерського Центру забезпечення військових.

У рамках ГФ «Народної Самооборони» започаткували ряд проектів: «Народна броня», Центр допомоги сім’ям учасників АТО, Центр медичного забезпечення, Волонтерський центр, Центр правової підтримки бійців АТО та їх родин, навчально-вишкільний центр.
Вперше депутатом Львівської міської ради Валерій Веречмук став у 2006 році.

Чотири роки пропрацював у постійній комісії молодіжної політики, спорту та оздоровлення. Реалізував проект облаштування 135 дитячих та спортивних ігрових майданчиків, за що був визнаний кращим молодим депутатом міських рад України у 2009 році. У 2015 році отримав нагороду – «Депутат року». На сьогоднішній день працює в комісії фінансів та планування бюджету.

Завантажити / Переглянути декралацію про доходи (PDF)

Сторінка у Facebook