Теофіпольський «князьок» привласнив чужу землю

Місцевий «князьок» без жодних документів обробляє десятки гектарів, не сплачує за це податки та орендну плату. А підприємців, які хочуть працювати чесно, заганяє у судові тяганини.

У 2015 році Олексій Нечипорук отримав в оренду невитребувані паї. Та коли приїхав вже на свою землю, побачив, що там росте пшениця. Посіяло зернові ТОВ “Україна-2001”.

«Я звернувся до власника ТОВ «Україна-2001» Вадима Лейві, адже у мене документи на землю, а він тут сіє. Він мені пригрозив. При мені набрав Теофіпольського прокурора, і сказав йому, аби той відсудив у мене землю», – згадує фермер Олексій Нечипорук.

Після цього почались довгі судові тяганини, врешті касація скасувала попередні рішення судів і повернула на новий розгляд. Тож коли Олексій Нечипорук знову набув законного права на землю, на ній він побачив посаджені буряки.

«Ми виїхали на місце, зафіксували усю техніку, встановили, що вона належить ТОВ «Україна-2001», але станом на сьогодні ми ще не маємо офіційних відповідей від підприємства», – коментує нове кримінальне провадження начальник Теофіпольського відділення поліції ГУ НП у Хмельницькій області Сергій Ступчинський.

Уже новий прокурор Теофіпольщини запевняє, що позивався проти РДА не він, а його попередник, інтереси місцевого олігарха Лейві не захищає і діятиме в межах закону.