Тепер на вул. Миру новенький тротуар

Тепер тернополяни можуть тут спокійно ходити, їздити на велосипедах та гуляти з візочками. Після втручання «Народного Контролю» пішохідну доріжку на вулиці Миру нарешті відремонтували капітально.

До «Народного Контролю» звернулися тернополяни, які щодня ходили цим розбитим тротуаром. Його вже роками ніхто не ремонтував, людей бездіяльність комунальників обурювала.

Юрій щодня ходить сюдою на навчання. З незручностями стикався чи не на кожному кроці, – розповідав хлопець. «Тут надто багато вибоїн, надто багато нерівностей, насправді зовсім незручно… Постійно взуття зношується, дуже швидко збивається і шкіра і підошви».

Жінки скаржились, що на підборах тут пройти неможливо, а мами з візочками взагалі старалися обходити тротуар. Пані Надія каже:  «Крім того, що дивлюсь під ноги, ще треба за дитиною дивитись, щоб не випала – і таке може бути… І колеса можуть повідлітати».

У міськраді журналістів Народного контролю запевнили – незабаром вирішать проблему. І як тільки у справу втрутився «Народний Контроль», комунальники взялися до ремонту пішохідної доріжки. Вже за два місяці полагодили ділянку капітально: поклали нові бордюри та встелили тротуар бруківкою. «Одного разу я зламала тут каблук! Це був жах, і це була моя мрія, щоб його зробили», – каже пані Марія.

Тернополяни радіють позитивним змінам та дякують за хороший результат. «Дуже-дуже вдячні вам, хочемо побажати вам здоров’я всім, «Народному Контролю», і всім співробітникам, які доклали зусиль багато».