Тернопільські волонтери передадуть в АТО позашляховик

Комендатура Попасної Тернопільського зонального відділу військової служби правопорядку отримала до Великодня подарунок — автомобіль Opel Frontera.

Придбав автівку за виручені від концертів гроші оперний співак Павло Ванжула — уродженець області, котрий навчається в консерваторії у Польщі. Машину поремонтували і перефарбували семінаристи Тернопільської вищої духовної семінарії ім. Йосифа Сліпого. А пальним заправили «народноконтролівці» з Тернополя.

«Ця машина дуже потрібна нашій комендатурі, бо стоїмо на лінії розмежування, слідкуємо за правопорядком на великій зоні. Кількості, швидкості й маневреності штатних машин не вистачає, щоби забезпечувати оперативні виїзди. У квітні матимемо дванадцяту ротацію — і щоразу матеріально нам допомагає відправити військових у зону АТО Володимир Швайка — голова «Народного контролю» Тернопільщини», — каже начальник Тернопільського зонального відділу ВСП полковник Іван Бугай.

«Ми пишемо проекти і збираємо для наших захисників гроші по всьому світу. Переважно їх передають наші заробітчани. Це вже друга машина для комендатури Попасної. Першу — SUZUKI Vitara — придбали за кошти заробітчан із Лондона. Крім автомобіля, ми ще веземо майже п’ять тонн продуктів, які зібрала наша єпархія», — розповідає семінарист Тарас Зрайчик.

Крім Попасної, семінаристи Андрій Миколів, Тарас Зрайчик та отець Януарій Твердун побувають у військовослужбовців із батальйону «Тернопіль», у Новозванівці, під Кримським, у Жолобку, в Лисичанську.

«Дуже приємно, що в Україні є така свідома, патріотично налаштована молодь. Переконана, що ці волонтери-семінаристи стануть згодом добрими священиками. А ми допомагатимемо їм, чим зможемо, бо така молодь — найкраща інвестиція в майбутнє України», — запевняє член «Народного контролю» Тернополя Мар’яна Кравчук.