Тернопільський «Автомайдан» допоміг повернути чоловіку незаконно конфісковане авто

На Тернопільщині місцевий осередок Всеукраїнського об’єднання «Автомайдан»  спрямовує свою діяльність у двох напрямках – боротьба із хабарництвом на дорогах та міліцейських кабінетах і волонтерська робота. Одним із тих, кому вдалося допомогти, став тернополянин Андрій, в якого наприкінці травня ДАІ незаконно конфіскувала  авто.

Про це розповів голова тернопільського осередку Всеукраїнського обʼєднання «Автомайдан» Ігор Василів, адже лише після втручання активістів авто повернули власнику.

«Чоловік – інвалід другої групи. Прийшов до нас в офіс і попросив допомоги, – говорить Ігор Василів. –  Ми зрозуміли, що він не був п’яним, як говорили у ДАІ раніше. Він просто задихається. Ми забрали машину без грошей – це вперше, це прецедент, коли авто забрали зі штрафмайданчика без грошей. Раніше завжди казали: «Ви заплатіть, а потім відсуджуйте через суд»».

Така допомога тернополянам не поодинока. За рік учасники організації «Автомайдан» взяли участь у різних мітингах та протестах, на яких люди вимагали справедливості у влади.

Зокрема, Автомайдан залишається найактивнішим у боротьбі проти незаконних будов у місті та самозахвату землі. Члени організації також активно підтримують тих, хто на передовій.  Наприклад, уже незабаром повезуть на фронт автомобіль для бійців 128 гірсько-піхотної бригади. За словами Ігоря Василів, на передову вдалося відправити уже близько півсотні машин.

«Двоє активістів постійно працюють на складах  і займаються волонтерською діяльністю, ми їм допомагаємо всією організацією.  Інша частина активістів борються з корупцією, намагаємося допомагати людям»,  – додав  Ігор Василів.