nkontrol_tern_021115

Тернопільський Пронятин завдяки «Народному контролю» отримав дитячий майданчик

Завдяки підтримці активістів та депутата Тернопільської міської ради від «Народного контролю» Петра Болєщука мешканці мікрорайону Пронятин домоглися встановлення дитячого майданчика, якого вимагали від міської влади упродовж кількох років.

Як розповідали «Народному контролю» тернополяни, вони самостійно підготували місце для дитячої території. Натомість від чиновників отримували лише порожні обіцянки щодо встановлення обладнання.

Разом із журналістами «Народного контролю» у проблему втрутився депутат Тернопільської міської ради Петро Болєщук.

«Я написав відповідне звернення і в управління ЖКГ, і на ім’я міського голови з вимогою організувати у Пронятині обіцяний дитячий майданчик. Через кілька тижнів працівники ЖЕКу «Дружба-сервіс-тепло-1» привезли і почали встановлювати обладнання», – повідомив Петро Болєщук.

За словами місцевих мешканців, місце для майданчика обрали оптимальне – неподалік школи та будинку культури.

«Діти після занять на кілька годин затримуються біля нових гойдалок, відпочивають», – говорить директор Пронятинського міського будинку культури Галина Циган.

«Усією громадою дякуємо «Народному контролю» за те, що відгукнувся на наше звернення і тримав на контролі облаштування дитячого майданчика», – додала тернополянка Ольга.