«Тітушки» напали на активіста «Народного контролю»

Сьогодні вранці, 4 липня, у Луцьку стався напад на активіста «Народного контролю» Михайла Шелепа.

Інцидент трапився біля будинку активіста о 6:30 ранку, коли він йшов на роботу. Невідомий молодик, підбігши, почав розпилювати в обличчя перцевим балончиком та намагався повалити на землю.

«Я ухилявся від струменів газу та закривав очі, що мене і врятувало. Також «тітушка» намагався збити мене з ніг і при цьому далі розпилював газ. Я почав відбиватися і гучно кликати про допомогу. Через декілька секунд молодик почав утікати. Разом з ним побіг ще один молодик, який весь цей час чатував поряд у скверику. У результаті, у мене трохи подерті руки, та досі пече шкіра на руках від газу», – розповів  Михайло Шелеп.

Без сумніву, цей випадок, який стався з членом організації, у «Народному контролі» розглядають як спробу залякати за політичну позицію.

«Відновилися напади на громадських активістів у Луцьку. Ми пов’язуємо це із тим, шо активісти різних політичних сил займають чітку позицію проти того, що відбувається у Луцькій міській раді. А саме – якими методами захоплювалася влада у місті, як відбувається зачистка неугодних і як приймаються рішення. Припускаємо, що ці напади мають на меті залякати представників громадських організацій, які мають патріотичну позицію  та виступають проти узурпації влади», – вважає керівник «Народного контролю» на Волині Павло Данильчук.

Зазначимо, що після передчасної смерті Луцького міського голови у лютому  2017 року політична партія «УКРОП» з порушенням законодавства захопили владу в місті, обрали свого секретаря та зібрали «зручну» більшість. Фракція «Народного контролю» публічно виступила проти позиції «УКРОПу» та пішла в опозицію до місцевої влади.

Останнім часом на Волині почалося переслідування громадських активістів, які публічно виступають проти луцької влади Зокрема 22 червня посеред дня побили очільника однієї із громадських організацій Луцька.

Михайло Шелеп написав заяву до поліції. «Народний контроль» вимагає прозорого та публічного розслідування нападу на активіста партії.