Транспортний колапс на Паперовій

Мешканці мікрорайону «Паперова фабрика» в Житомирі постійно скаржаться на погане транспортне сполучення з містом. За два роки у місті ліквідували маршрути №4 та №27, які сполучали район з центром міста.

Маршрут №4 був ліквідований кілька місяців тому і влада обіцяла забезпечити транспортом мікрорайон. Частково це питання мав закрити 23 маршрут, однак перевізник так і не додав обіцяних додаткових машин, а наявні маршрутки постійно зривають графік. Крім того, забезпечити потреби мікрорайону мав комунальний автобус 53-С, який функціонує тільки з 6:15 до 9:00 і з 16:45 по 20:00 у будні дні. Однак, ці маршрути так і не закрили питання сполучення району з центром міста, і наразі громадяни не можуть нормально добратися навіть на роботу та навчання.

«Народний контроль» Житомирщини подав звернення з підписами мешканців мікрорайону до міського голови з проханням створити комісію з питань вивчення проблеми транспортного сполучення Паперової фабрики. «Народний контроль» попросив під час комісії врахувати такі фактори:

рух маршрутів має починатися не з Паперової фабрики, а з кінцевої зупинки («Завод силікатних виробів»);
безкоштовний проїзд має бути забезпечений для всіх пільгових категорій згідно з рішенням міської ради;
транспортні засоби мають працювати з 6:00 до 23:00 (згідно з графіками маршруту №4);
згідно з домовленістю при ліквідації маршруту №4 має бути забезпечена безкоштовна пересадка на маршрут 53 та 53-А з маршруту 53-С;
маршрутки мають відповідати нормам безпеки та їздити згідно з розкладом руху, який має бути розміщений на зупинках;
маршрут має забезпечувати сполучення мікрорайону з інфраструктурою міста.