Три місяці комунальники ігнорували прорив мережі на вулиці Чорновола

Уже три місяці у Хмельницькому на вул. Чорновола  вода, замість потрапляти у крани в помешкання, через прорив у мережі стікає тротуаром. Організації, які надають послуги водопостачання в місті, відхрещуються від проблеми.

У будинку Ольги Андріївни відра на кожному кроці. Жінка щодня ходить по воду до колонки, щоб попрати, помитись чи приготувати їсти. Пенсіонерка обурюється, вдома є вся необхідна техніка, але вона не працює через слабкий напір води у крані.

Її сусід Микола Васильович розповів, що вже викликав і працівників КЕВ (квартирно-експлуатаційне відділення), якому за воду сплачує вже більше 40 років, і аварійну службу МКП «Хмельницькводоканал». Усі розвели руками – мережі не їхні, значить – вода теж.

На вимогу «Народного контролю» на місце таки виїхали працівники КЕВ, хоча і далі переконували, що не подають воду на вулицю Чорновола, а мешканці самовільно під’єдналися до мережі.

«Ми їх просто відключимо, бо у них немає технічних умов! А ті гроші, які вони сплачують, то добровільні внески», – заявила журналістам «Народного контролю» заступник начальника водопровідно-каналізаціного господарства квартирно-експлуатаційного відділення Хмельницького Наталія Волковицька.

Урешті до дискусії долучили головного інженера КЕВ Вадима Гуменюка. Лише після цього прорив мережі пообіцяли усунути протягом наступного робочого тижня.