У 2016 році відремонтують прибудинкову територію на вул. Шевченка, 352

Через глибокі ями біля будинку на вулиці Шевченка, 352 у Львові травмуються люди. Комунальники ігнорують звернення містян з проханням відремонтувати зруйноване асфальтне покриття.

Місцева мешканка пані Галина розповіла журналістам «Народного контролю», що колись важко травмувалася на розбитій дорозі.

«Зачепилася через вибоїну, коли виходила з дому. Впала в яму і розбила голову.  Ми з сусідами вже багато разів зверталися в ЛКП, Шевченківську РА, щоб відремонтувати дорогу, але результату це не дало», – поскаржилася жінка.

Координатор «Громадського руху «Народний контроль» Михайло Дідух вважає, що чиновники повинні виконувати свою роботу якісно, тому  ініціював, аби місцева влада передбачила кошти на ремонт аварійного тротуару.

 «Прибудинкову  територію на вул. Шевченка, 352 необхідно  включити в титульний список на 2016 рік. У бюджеті мають бути передбачені кошти на ремонт аварійного шляху», – заявив координатор «Громадського руху «Народний Контроль» Михайло Дідух.

Начальник  комунального господарства Шевченківського району  Львова Володимир Шульга пообіцяв активістам «Народного контролю» включити  прибудинкову територію на вул. Шевченка, 352 у план-проект ремонту доріг на наступний рік.