У 2017 році у Львові з’явилося 7 нових скверів і один парк, – звіт депутатської екокомісії ЛМР

За результами роботи постійної депутатської комісії екології Львівської міської ради, торік у Львові сторили 7 нових скверів та один парк.

Про це йдеться у звіті комісії за 2017 рік, який сьогодні під час сесії ЛМР представила її голова, депутат фракції «Народний контроль» Ірина Оршак.

Зокрема, створено сквер «Кам’янка» на вул.Ожиновій, сквер на вул. І.Богуна, 11, сквер на вул.Солом’янці, сквер на вул. Сигнівка, 3, сквер на вул. Дж. Ленона, сквер на вул.Кастелівці,сквер між вул.Молочною та Потелицькою.  Водночас новий парк з’явився на вул. Роксоляни.

Окрім того, вдалося збільшити межі парку Архангела Михаїла на вул.Стрийській. Було погоджено проект ухвали про використання земельної ділянки на розі вул.Варшавської-Соснової для суспільних потреб, а згодом цій території присвоєно статус скверу.

Також зараз на постійному контролі комісії перебуває реалізація проекту про створення заказника «Торфовище Білогорща».

«Збільшувати кількість у Львові парків, скверів серед пріоритетних завдань нашої комісії. При великій кількості транспорту, при потужній загазованості міста – це необхідна вимога часу. Окрім того, надаючи зеленим громадським просторам офіційного статусу, ми захищаємо ці території від ймовірних забудов, знищення. До слова, торік наша комісія виступила проти віднесення скверів до земель загального користування. Сквери, як і парки міста, мають бути землями рекреаційного призначення і перебувати під захистом природоохоронного законодавства», – коментує голова комісії Ірина Оршак.

Також, за її словами, торік комісія ухвалила ряд важливих рішень щодо поводження зі сміттям у Львові.

«Була затверджена Концепція сортування ТПВ, 1 вересня перші уроки у школах провели на тему екологічної культури. Погоджено стратегію поводження ТПВ. А ще за нашою ініціативою було прийнято рішення про розміщення боксів для збору відпрацьованих батарейок в школах міста Львова, розміщення пунктів збору відпрацьованих батарейок (Еко-бусів) у Винниках, Рудному і Брюховичах. Через такі заходи ми намагаємося добитися того, аби Львів нарешті дійшов до сучасних і цивілізованих метожів поводження із відходами», – наголосила Ірина Оршак.

Звіт-комісії-екології-2017 (1)