У Болехові виділили кошти на ремонт покрівлі ДЮСШ

Депутат Болехівської районної ради від «Народного контролю» добився виділення коштів – 70 тис грн – на ремонт перекриття дитячо-юнацької спортивної школи.

Нестор Латик вперше став депутатом на минулих місцевих виборах. Нагадаємо, на місцевих виборах 2015 року у Болехові “Народний контроль” отримав більше 8% підтримки.

Поза стінами міськради Нестор Латик – директор Болехівскьої дитячо-юнацької спортивної школи, де займаються близько 300 дітей з Болехова та довколишніх сіл. Приміщення школи збудували ще за радянських часів. А далі, більш ніж 30 років, про його ремонт навіть мови не йшло.

Ставши депутатом, Нестор Латик зміг домогтися спрямування 70 тисяч гривень на ремонт перекриття закладу. Кошти виділили з перевиконання бюджету за 1 півріччя.

«Це лише перший крок. Маю в планах домогтися ще виділення коштів на встановлення твердопаливного котла в спортивній школі. Зараз заклад опалюється дуже погано, а там виховуються наші діти і вони заслуговують на те, щоб займатися спортом у нормальних умовах», – каже Нестор Латик.