duma

У бюджеті Львівщини на 2017 рік знову не передбачили компенсацію за проїзд пільговиків, – Дума

Влада просто заграє із населенням, коли обіцяє пільги на проїзд у транспорті, а насправді  перекидає фінансове навантаження на плечі перевізників та переводить все у площину «водій-пільговик».

Так на своїй сторінці у Фейсбук  прокоментував відсутність коштів в обласному бюджеті-2017 на компенсацію проїзду пільговиків у громадському транспорті заступник голови постійної комісії з питань паливно-енергетичного комплексу, транспорту, перевезень та зв’язку у Львівській обласній раді,  депутат фракції «Народний контроль» Андрій Дума.

«Знову ті самі граблі –  на 2017 рік, як і в цьому році, по суті непередбачено коштів на компенсаційні виплати за перевезення громадян пільгових категорій. Точніше, вони будуть можливими, лише при умові наявності залишкових коштів. Відтак питання  відкладено на липень 2017 року. А хіба пільговики не будуть їздити з січня по червень?», – написав Андрій Дума.

За його словами, чомусь за субсидії з підприємствами вчасно розраховуються за надані послуги, натомість не вважають за потрібне так само діяти і стосовно перевізників.

«Таке рішення спричинить соціальну напругу та призведе до протестів громадян. Так, у 2016 році передбачено було лише 15 млн гривень на 400 тисяч пільговиків. Простий підрахунок показує, що це 3,12 грн на місяць на одну людину. Це просто несерйозно!», ­- резюмував Андрій Дума.