У Центрі творчості дітей та юнацтва на Погулянці апаратуру не оновлювали понад 30 років

Від початку створення у 1984 році у львівському Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини, який є одним із найбільших у Західній Україні, жодного разу не оновлювали концертну апаратуру. Діти влаштовують концерти з технікою, якій понад 30 років.

Як розповіла депутат Львівської міської ради з фракції «Народний контроль» Ірина Оршак, ще наприкінці року, коли формувався бюджету розвитку Львова на 2018 рік, вона подала до управління освіти ЛМР пропозиції включити до міського кошторису витрати на придбання нової апаратури для ЦТДЮГ, але їх так і не взяли до уваги. Хоча йдеться про доволі невелику для міста суму – 500 тисяч гривень.

«Своєю роботою Центр, який співпрацює з багатьма молодіжними організаторами, охоплює понад 10 тисяч дітей. Тут працюють понад 200 педагогів. У Центрі проводять міжнародні, всеукраїнські та обласні конкурси та фестивалі з танцювального, театрального і вокального мистецтва, змагання з технічної творчості, спортивні турніри та художні виставки. Але, для прикладу, колонки застаріли настільки, що колективи Центру не можуть повноцінно виступати на рідній сцені. Власними силами ЦТДЮГ робить поточний ремонт залу, але коштів на придбання апаратури немає», – говорить Оршак.

Відтак вона уже скерувала на ім’я міського голови Львова депутатський запит з проханням все-таки передбачити на цей рік кошти у бюджеті на оновлення апаратури у ЦТДЮГ.

«Це наш обов’язок максимально сприяти розвитку і повноцінному дозвіллю дітей», – переконана депутат.