У Черкасах «Народний контроль» і «Автомайдан» створять наглядову раду за виділенням землі бійцям

Упродовж півроку черкаські АТОвці не могли добитися виділення 12 «соток» обіцяної землі. Та, як виявилося, чиновникам, щоб почати швидко і якісно працювати, потрібна нагайка, у вигляді телекамер і тиску активістів.

«Народний контроль» провів експеримент, щоб перевірити, скільки ж часу знадобиться для отримання ділянки, якщо у кабінет до посадовця боєць прийде не один, а із журналістами. Зокрема, на таку ідею підштовхнув випадок із бійцем батальйону «Азов» Олексієм Ізмайловим, який замість документу-дозволу на землю отримав відмову.

 «Після подачі заяви минуло два місяці, але в результаті отримав письмову відмову», – розповів чоловік.

«Народний контроль»  за підтримки представників «Автомайдану» звернувся в обласне управління Держземагенства з вимогою переглянути справу Ізмайлова. Як виявилося, зі слів першого заступника начальника ГУ Держгеокадастру Черкаської області Сергія  Шестакова, «були замовники землі, які приходити і казали, кому потрібно виділити наділи».

Чиновник запевнив, що з новим керівництвом такої ситуації більше не буде. Документи на володіння землею найближчим часом отримають 45 бійців.  Ще 13 із них, у тому числі й Олексій Ізмайлов, через  кілька днів матимуть довгоочікувані дозволи.

Після цього журналісти побували у сільській раді, на території якої виділили землю для бійців, також без проблем отримали обіцяні дозвільні документи на землю.

Усі процедура зайняла лише чотири (!!!) дні. Відтак, «Народний контроль» спільно «Автомайданом» створять  наглядову раду при Держгеокадастрі, щоб сприяти якнайшвидшому виділенні землі військовим.