У Черкасах обговорили виборчий процес на виборах до ОТГ

У вівторок, 10 жовтня, у Черкасах відбулась прес-конференція Громадянської мережі ОПОРА щодо перебігу виборчого процесу в 14 об’єднаних територіальних громадах на Черкащині.

Участь у конференції взяв активіст «Народного контролю»  на Черкащині Олександр Савенко.

Під час заходу учасники обговорили початок виборчого процесу в ОТГ Черкаської області, 5 жовтня, ТВК завершила реєстрацію кандидатів на перших виборах. Представники Громадянської мережі ОПОРА розповіли, скільки кандидатів  боротимуться за посади голів та депутатів громад у Черкаській області. Також окреслили найтиповіші порушення на етапі реєстрації кандидатів. Звернули увагу також на перші виявлені порушення виборчого законодавства.

«29 жовтня 2017 року відбудуться перші вибори в 14 об’єднаних територіальних громадах Черкащини: Іваньківській, Матусівській, Паланській, Іркліївській, Ліплявській, Зорівській, Соколівській, Бузівській, Степанківській, Моринській, Карашинській, Мліївській сільських громадах та Жашківській і Кам’янській міських громадах. Ми активно беремо участь у виборчому процесі, слідкуємо за перебігом виборів у цих громадах, відповідно до законодавства України. Такі заходи — це дієвий спосіб контролю за прозорим виборчим процесом у новоутворених ОТГ» , – наголосив Олександр Савенко.

Наступним важливим етапом виборчого процесу буде формування дільничних виборчих комісій.