У Черкасах влада намагається заробити на здоров’ї дітей

«Народний контроль» на Черкащині занепокоєний ситуацією, що склалася в КДЮСШ«Спартак», щодо закупівлі нового спортивного обладнання для дітей.

До Черкаського обласного осередку «Народного контролю» звернулися працівники спортивної школи через проблему, яка стосується закупівлі спортивних приладів для залів школи.

«У нас виникла недовіра до обладнання що намагається нав’язати нам місцева влада через тендерний комітет. Так при виявлені переможця торгів не були враховані технічні характеристики, які необхідні при підготовці спортсменів віком 4-18 років. Представники переможця приходили до адміністрації школи та в спортивний зал, але ми не знайшли компромісу. Нам хочуть нав’язати придбання товару, який не відповідає нашим вимогам і не має практики використання в містах України та за її межами», – переконана старший тренер-викладач відділення Алла Красовська.

Також у працівників школи «Спартак» виникають запитання до ціни обладнання, що пропонується. Тому 16 червня на сесії Черкаської міської ради було оголошено звернення щодо ситуації навколо закупівлі обладнання. В якому, зокрема, зазначається: «За ці кошти можна придбати високоякісні німецькі прилади. Тендерний комітет не хоче нас почути, фахівців свого виду спорту, які переймаються здоров’ям наших дітей та якісною підготовкою спортсменів високого рівня».

«Незабаром «Народний контроль» візьметься за вирішення цієї проблеми. Буде проведено розслідування, а також буде направлене звернення від депутата ВРУ, секретаря Комітету з питань запобігання і протидії корупції, Дмитра Добродомова до правоохоронних органів щодо ситуації з закупівлі обладнання для КДЮСШ «Спартак». Здоров’я наших дітей не товар, на якому потрібно зароблятигроші!», – заявив голова Черкаського обласного осередку «Народного контролю» Олександр Піньковський.