У ЦВК потрібно обирати не за партійними квотами, а професійних та незалежних громадян, – Добродомов

Центральна Виборча Комісія має складатися з представників громадянського суспільства, тоді можемо говорити про чесні вибори.
Про це заявив лідер партії «Народний контроль», народний депутат Дмитро Добродомов у ефірі авторської програми «Ми зможемо!» на «4 каналі».

«Ми бачимо, що знову обирають по-старому. Ті самі квоти, більшість з БПП. Це якось розходиться зі словами президента, який обіцяє, що забезпечить чесні вибори. Призначення членів ЦВК за партійними квотами – це збереження впливу на орган, відповідно, і на результат виборів. «Народний контроль» наполягає, аби члени ЦВК були незалежні. Як і призначення усіх важливих посад у країні. Міністри та топ-чиновники мають призначатися за професійними якостями, а не політичними», – зазначив він.

Добродомов наголосив, що такі важливі кандидатури потрібно показати ще під час виборів.

«Наприклад, президент. Він подає кандидатури на п’ять ключових посад. Це міністри оборони та закордонних справ, голова нацбанку, генпрокурор та голова СБУ. «Народний контроль» наполягає на тому, аби кандидат у президенти під час виборів показав кандидатів на ці посади. І це мають бути люди, які не були раніше в політиці, а є професіоналами своєї справи. Наша партія буде йти саме таким шляхом», – констатував Добродомов.