У Дніпродзержинську вперше за 20 років проведуть капітальний ремонт доріг, – Беспальчук

У Дніпродзержинську цього року запланований капітальний ремонт чотирьох вулиць та проспектів, а також оновлення більшої частини дорожнього полотна Дніпродзержинська.

Про це повідомив депутат Дніпродзержинської міської ради від «Народного контролю» та голова постійної комісії з питань ЖКГ Максим Беспальчук.

За словами депутата, масштабного ремонту доріг Дніпродзержинськ не бачив з часів Радянського Союзу – тобто кілька десятиліть.

«Те, що міський та обласний бюджет у поточному році виділяє безпрецедентну суму на дороги Дніпродзержинська – подія. Депутати від «Народного контролю»  наполягали саме на капремонті (а не ямковому) доріг міста, на  вулицях Ніколенко та Запорізькій», – розповів Максим Беспальчук.

Ремонт проведуть за новою технологією: асфальт  укладатимуть у два шари – спочатку крупнозернистий, а потім дрібнозернистий.

Також на вулицях міста замінять бордюри, дощові каналізації, трамвайні переїзди та нанесуть на нові дороги розмітку.

«Уперше за 20 років в Дніпродзержинську відновлять асфальтне покриття на території шкіл, садочків та лікарень. Також з’явиться новий асфальт у дворах багатоповерхівок»,  – пояснює Максим Беспальчук.

Також додав, що підрядник, що обслуговуватиме нові дороги, також бере на себе зобов’язання усувати будь-які недоліки протягом восьми років.