У Дніпропетровську після звернення Добродомова перевіряють лікарку-хабарницю

Після звернення народного депутата України, лідера партії «Громадський рух «Народний контроль» Дмитра Добродомова у Дніпропетровську перевіряють діяльність керівника місцевої стоматологічної поліклініки № 3, якій закидають хабарництво і побори з працівників закладу.

Так, ще раніше до Дмитра Добродомова звернулася мешканка Дніпропетровська, яка повідомила про ймовірні факти корупції у поліклініці. За словами жінки, керівник «третьої» міської стоматології Ганна Книш  займається поборами: щомісяця, погрожуючи звільненням, вимагає від працівників «відкати» ­–  3-3,5 тис. гривні, а 70% з кожної зарплати змушує віддавати старшій медсестрі.

Також, як стверджує дніпропетровка, Ганна Книш привласнює майно закладу: медичні інструменти замість видавати лікарям передає у приватну поліклініку своєї доньки.

Зараз же, як повідомив перший заступник голови Дніпропетровської обласної ради Анатолій Адамський, після звернення Добродомова було створено комісію з обласних депутатів і представників департаменту охорони здоров’я ОДА, які проведуть службове розслідування стосовно роботи Ганни Книш.

zvern_vodpov_dnipro

zvernen

zvernen1