У Дрогобичі сиротам подарували нові квартири (+фото)

У Дрогобичі міський голова Тарас Кучма вручив ключі від двох нових квартир сиротам.

«Надання помешкання сиротам, насамперед – символ людяності. Я бажаю власникам нових квартир щасливого майбутнього», – говорить Тарас Кучма.

Зазначимо, квартири, які подарували сиротам, закуплено за кошти місцевого та обласного бюджетів, згідно з міською програмою забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа. Загальна вартість квартир становить 810 475 гривень, з них: 450 000 грн — кошти місцевого бюджету, 360 475 грн — кошти з обласного бюджету.

Площа однієї з квартир становить 41 кв. метр. Площа іншої, де проживатимуть два брати, позбавлені батьківського піклування – 44 «квадрати».

До слова, у лютому цього року таку ж квартиру у новобудові було надано ще одній дрогобичанці — особі з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, яка є також особою з особливими потребами.

Новозбудовані квартири було закуплено у КП «Управління капітального будівництва» Дрогобицької міської ради, яке за власний кошт провели капітальний сучасний ремонт. Новим власникам сучасного житла залишається лише облаштувати квартири меблями та побутовою технікою.