nkontrol_chern_2303

У Герці нарешті звільнили «вічного» головного лікаря, проти якого виступали медики

Минулоріч «Народний контроль» розповідав,  як у Герцаївському районі через тяганину за посаду головного лікаря районної лікарні заручниками ситуації стали медпрацівники та самі пацієнти.

Аурел Цинтар головує у лікарні з 1998 року. У трудовій книжці єдиний запис – на роботу взяло обласне управління охорони здоров’я. Утім за новими правилами медик мав укласти контракт і з райрадою. Цинтар підписати документ відмовлявся. І під час дворічних судових тяганин по факту майже не працював на посаді.

Після виходу сюжету «Народного контролю» депутати нарешті взялись звільняти «вічного лікаря». Причин і підстав було достатньо, але раніше все ж не назбирувалось більшості однодумців. Та в кінці березня на черговій сесії депутати райради таки проголосували за звільнення.

Звільнений лікар апелював, що відсутність контракту не є підставою для усунення з посади. Переконував, що має довір на роботу… усний.

Останні три місяці посаду головлікаря обіймає лікар цієї ж лікарні Корнелій Андріеску. Саме його призначення на початку року й оскаржив Цинтар, і до останнього чинив спротив.