У Голосіївському районі відремонтують аварійні сходи та зупинку

На сходах, що ведуть до приватного сектору на вулиці Холмогірській, можна скрутити шию. Загострюється проблема у темну пору доби.  Сходи звели ще у 60-ті роки. З тих пір лише латають. Звернення людей до чиновників результату не принесли. Тож, у відчаї вони звернулися до «Народного контролю».

  «99 сходинок. Вони були зроблені неякісно, тепер їх ремонтують. Ось уже близько місяця зняли асфальт на скарги наші. І ось тільки сьогодні трохи залили. Будеш іти, зачіплюєшся – і падаєш», – розповіла пані Тетяна.

  Пенсіонерка пані Віра не раз котилася з горезвісних сходів. «Ідеш і трясешся, бо боїшся, як не дай Бог, зачепишся. Я вже все взуття порвала. Зачіпляюся постійно і боюся, щоб не вбитися тут», – нарікала жінка.

 Не менш екстремальна ситуація і на зупинці поруч. Уже більше року люди тут падають і нищать взуття.

Пані Тетяна ніяк не збагне, чому влада закриває очі на цей безлад. «Заправка ВОГ робила собі каналізацію. Вони розрили всю дорогу – зробили собі каналізацію. А в нас оце таке залишилося. Ми не можемо підійти ні до тролейбуса. І всю зиму ламали собі ноги», – розповіла пані Тетяна.

Аби з`ясувати, коли ж люди перестануть робити кульбіти на сходах і ламати ноги на зупинці, журналісти «Народного Контролю» вирушили до районної адміністрації. Там пообіцяли: проблему вирішать.

Заступник голови Голосіївської районної в м. Києві державної адміністрації Євгеній Авраменко зазначив, що спершу наведуть лад зі сходами. «Відремонтується, скажімо, а через 2-3 роки ми подумаємо, щоб зробити якусь іншу споруду – металева, яка там вона може бути, щоб інженерно і технічно слугувала довше і більш якісно. Максимум за два тижні там роботи будуть закінчені», – запевнив Євген Авраменко.

 Не залишать поза увагою і розтрощену зупинку. «Я більш, ніж впевнений, питання буде вирішене. Через тиждень матиму інформацію, яка у нас ситуація безпосередньо по цій ділянці. Якщо буду бачити, що інформація не рухається, буду сам якимось чином втручатися сам особисто», – наголосив пан Авраменко.

«Народний контроль» перевірить, чи виконає обіцянку чиновник.