lviv

У Грозьово на Старосамбірщині будують новий Народний дім

Громада села, за ініціативи депутатів «Народного контролю», виграла  обласний конкурс мікропроектів місцевого розвитку.

Конкурс зорієнтований на вирішення проблем соціально-економічного розвитку громад шляхом підвищення ефективності використання місцевих ресурсів.

«20 років тому у селі згорів Народний дім. Довгий час користувалися імпровізованим клубом, який побудували самі мешканці села. Нам вдалося перемогти в конкурсі лише завдяки згуртованості громади, адже це близько кожному жителю. Люди активно долучилися до створення проекту та його реалізації», – розповів співавтор проекту, депутат Старосамбірської райради від «Народного контролю» Іван Пикус.

Загальний бюджет мікропроекту становить 163,3 тис гривень, Окрім того, проект підтримали спонсори. З обласного бюджету передбачено 81,6 гривень, з районного – 50 тис грн, а з сільського виділено 3, 9 тис грн, ще 12,3 тис гривень – внесок громади Грозьово.

«Ми висловлюємо подяку ГО «Старосамбірщина-3000», яка надала свою фінансову підтримку у розмірі 15,4 гривень. Також, нашому односельчанину, відомому науковцю, Володимиру Верхоляку, який надав фінансову підтримку у сумі 3 тисячі доларів. Для нас важлива прозорість використання коштів, тому ми прозвітували з кожну копійку, як отримали з бюджету та від спонсорів», – додав Іван Пикус.

Додамо, громада с. Грозьово, також виборола 3 місце в конкурсі  «Екологічно чистий населений пункт». Відтак, вирішиться проблема з вивозом сміття на території села.