У Івано-Франківську Добродомов та Гриценко представили спільну політичну платформу

«Народний контроль» та «Громадянська позиція» створили політичну платформу «Народної довіри», яка об’єднає партії демократичної опозиції.
 
Про це розповіли лідери демократичної опозиції Дмитро Добродомов та Анатолій Гриценко в Івано-Франківську під час зустрічі з громадою міста.
 
«Нам потрібно відкидати амбіції та єднатися. Саме це зараз робить «Народний контроль» та «Громадянська позиція». Ми формуємо спільну політичну платформу, до якої запрошуємо й інші демократичні сили. Ми маємо вийти на єдиного кандидата в президенти та показати спільну команду професійних та порядних людей на вибори», – наголосив Добродомов.
Лідер «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко зауважив, що ще одного терміну цієї влади Україна не переживе.
«Щороку мільйони людей виїжджають з країни. Немає роботи, соціального захисту. Випускники університетів не мають куди подітися і також втікають з країни. Ми готові привести до влади порядних людей, створити нові робочі місця, надати нові соціальні гарантії. За підтримки населення разом ми зможемо побороти чинний режим, бідність і забезпечити нашим громадянам достойний рівень життя», – підсумував він.